Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä!

Leipomo Primula Oy

Tiimimme

  • Kaikki
  • Myynti
  • Asiakaspalvelu
  • Laskutus
  • Tuotekehitys ja laatu
  • Hankinta ja logistiikka
  • Tuotanto
Hannu Hovi

Myynti

Toimitusjohtaja

0505914923

hannu.hovi@primula.fi

Satu Kandolin

Myynti

Kaupallinen ja valikoimapäällikkö

0505214051

satu.kandolin@primula.fi

Kaisa Aalto

Tuotekehitys ja laatu

Tuotekehitys- ja laatupäällikkö

0447104333

kaisa.aalto@primula.fi

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

0447716626

myynti@primula.fi

Vaihde

klo 9-14

097746620

Jyrki Normaja

Hankinta ja logistiikka

Liiketoiminnan kehityspäällikkö

0400526412

jyrki.normaja@primula.fi

Niko Puruskainen

Tuotanto

Tuotantopäällikkö

0400540810

niko.puruskainen@primula.fi

Tomi Eklund

Tuotanto

Vuoropäällikkö/laatuassistentti

0407748541

tomi.eklund@primula.fi

Leena Uusitalo

Laskutus

Talouspäällikkö

0400800669

leena.uusitalo@primula.fi

Mohammad Ishfaq

Tuotanto

Vuoropäällikkö

0505770365

mohammad.ishfaq@primula.fi

Jarno Saarinen

Hankinta ja logistiikka

Varastonhoitaja

0447716625

jarno.saarinen@primula.fi

Satu Kandolin

Myynti

Kaupallinen ja valikoimapäällikkö

0505214051

satu.kandolin@primula.fi

Hannu Hovi

Myynti

Toimitusjohtaja

0505914923

hannu.hovi@primula.fi

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

0447716626

myynti@primula.fi

Leena Uusitalo

Laskutus

Talouspäällikkö

0400800669

leena.uusitalo@primula.fi

Kaisa Aalto

Tuotekehitys ja laatu

Tuotekehitys- ja laatupäällikkö

0447104333

kaisa.aalto@primula.fi

Jyrki Normaja

Hankinta ja logistiikka

Liiketoiminnan kehityspäällikkö

0400526412

jyrki.normaja@primula.fi

Jarno Saarinen

Hankinta ja logistiikka

Varastonhoitaja

0447716625

jarno.saarinen@primula.fi

Niko Puruskainen

Tuotanto

Tuotantopäällikkö

0400540810

niko.puruskainen@primula.fi

Tomi Eklund

Tuotanto

Vuoropäällikkö/laatuassistentti

0407748541

tomi.eklund@primula.fi

Mohammad Ishfaq

Tuotanto

Vuoropäällikkö

0505770365

mohammad.ishfaq@primula.fi

Anna meille palautetta